SOLGAR

Solgar


Solgar – amerykańska firma wytwarzająca bardzo wysokiej jakości produkty oparte na witaminach, minerałach i ziołach. Swoją działalność rozpoczęła już w 1947! Dzięki swojej doskonałej jakości, z małego rodzinnego biznesu, urosła do światowego giganta i obecnie dba o zdrowie milionów ludzi. Firma posiada własne receptury i laboratoria. Produkty są wytwarzane, testowane oraz pakowane tylko w jednym miejscu – w Leonii w stanie New Jersey w USA, skąd dalej rozprowadzane są do ponad 50 krajów na świecie.


Produkty Solgar są już dostępne również w Polsce, jednak rodzimi dystrybutorzy narzucają ogromną marżę. Oto jeden z przykładów – preparat nowej generacji, efektywnie wspierający ruchomość, elastyczność i zakres ruchu w obolałych stawach:

Solgar produkty Solgar witaminy

Dwa takie same produkty a ponad 60 złotych różnicy!!!

 

Przejdź do Solgar - iHerb

 


Solgar – gdzie kupować?


Najlepiej u źródła, czyli w USA. A jeśli tam, to w największym sklepie online, oferującym „zdrowe produkty” – iHerb. Oferta amerykańskiego sprzedawcy zawiera ponad 35.000 produktów i ponad 1.000 światowych marek. Dzięki coraz większej popularności sklepu w Polsce, portal dodał ceny w naszej walucie. Oprócz tego, iHerb oferuje codzienne świetne promocje na poszczególne produkty, bony rabatowe oraz punkty lojalności!


Zakładanie konta na iHerb jest banalnie proste i oczywiście darmowe. Zaczynamy od kliknięcia w przycisk Sign In (Załóż konto) a następnie wypełniamy krótki formularz:


Solgar Polska na iHerb


Do swojego konta logujemy się poprzez kliknięcie w button Sign In – po lewej stronie formularza. Od tej pory możemy już robić zakupy w serwisie.

 

Poszczególne produkty możemy znaleźć dzięki bardzo dokładnej wyszukiwarce.Wyszukiwarka produktów

 

Klikając w wyszukany produkt, zostaniemy przeniesieni na stronę ze szczegółami oferty.Kupowanie produktówLoyality Credit – to bonus od serwisu iHerb za naszą lojalność. Dostajemy zwrot około 10% wartości KAŻDEGO zakupu. Credits ważne są 60 dni. Jeśli zakończyliśmy zakupy, klikamy w ikonkę koszyka (w prawym górnym rogu). Zostaniemy przeniesieni na stronę z podsumowaniem.

 

Przejdź do Solgar - iHerb

 


Kod promocyjny i dostawa produktów


W okienku Savings, po wpisaniu kodu: CQJ661 – dostaniemy 10% zniżki przy pierwszym zakupie!


Po wybraniu opcji dostawy, klikamy na button Proceed to Checkout.


 

Przejdź do Solgar - iHerb

 

Tutaj wypełniamy formularz z adresem do wysyłki (bez polskich znaków!):Adres do wysyłki
 

Na tej stronie wybieramy metodę płatności.Metoda płatności

Solgar witaminy

SOLGAR
5 (100%) 1 vote