SOLGAR

Solgar

 

Solgar – amerykańska firma wytwarzająca bardzo wysokiej jakości produkty oparte na witaminach, minerałach i ziołach. Swoją działalność rozpoczęła już w 1947! Dzięki swojej doskonałej jakości, z małego rodzinnego biznesu, urosła do światowego giganta i obecnie dba o zdrowie milionów ludzi. Firma posiada własne receptury i laboratoria. Produkty są wytwarzane, testowane oraz pakowane tylko w jednym miejscu – w Leonii w stanie New Jersey w USA, skąd dalej rozprowadzane są do ponad 50 krajów na świecie.

Produkty Solgar są już dostępne również w Polsce, jednak rodzimi dystrybutorzy narzucają ogromną marżę. Oto jeden z przykładów – preparat nowej generacji, efektywnie wspierający ruchomość, elastyczność i zakres ruchu w obolałych stawach:

Solgar produkty Solgar witaminy

Dwa takie same produkty a ponad 60 złotych różnicy!!!

 

Przejdź do Solgar - iHerb

 

Solgar – gdzie kupować?

Najlepiej u źródła, czyli w USA. A jeśli tam, to w największym sklepie online, oferującym „zdrowe produkty” – iHerb. Oferta amerykańskiego sprzedawcy zawiera ponad 35.000 produktów i ponad 1.000 światowych marek. Dzięki coraz większej popularności sklepu w Polsce, portal dodał ceny w naszej walucie. Oprócz tego, iHerb oferuje codzienne świetne promocje na poszczególne produkty, bony rabatowe oraz punkty lojalności!

Zakładanie konta na iHerb jest banalnie proste i oczywiście darmowe. Zaczynamy od kliknięcia w przycisk Sign In (Załóż konto) a następnie wypełniamy krótki formularz:

Solgar Polska na iHerb

Do swojego konta logujemy się poprzez kliknięcie w button Sign In – po lewej stronie formularza. Od tej pory możemy już robić zakupy w serwisie.

 

Poszczególne produkty możemy znaleźć dzięki bardzo dokładnej wyszukiwarce.Wyszukiwarka produktów

 

Klikając w wyszukany produkt, zostaniemy przeniesieni na stronę ze szczegółami oferty.

Kupowanie produktówLoyality Credit – to bonus od serwisu iHerb za naszą lojalność. Dostajemy zwrot około 10% wartości KAŻDEGO zakupu. Credits ważne są 60 dni. Jeśli zakończyliśmy zakupy, klikamy w ikonkę koszyka (w prawym górnym rogu). Zostaniemy przeniesieni na stronę z podsumowaniem.

 

Przejdź do Solgar - iHerb

 

Kod promocyjny i dostawa produktów

W okienku Savings, po wpisaniu kodu: CQJ661 – dostaniemy 10% zniżki przy pierwszym zakupie!

Po wybraniu opcji dostawy, klikamy na button Proceed to Checkout.

 

Przejdź do Solgar - iHerb

 

Tutaj wypełniamy formularz z adresem do wysyłki (bez polskich znaków!):

Adres do wysyłki

 

Na tej stronie wybieramy metodę płatności.


Solgar witaminy